Własny sklep internetowy jako platforma handlu elektronicznego od kilku lat stale rozwija się w Polsce i stanowi duży procent wartości całkowitej sprzedaży detalicznej.

Wykonujemy sklepy internetowe w oparciu o najnowsze rozwiązania, które zapewniają łatwe poruszanie się klienta po sklepie, a także pełne bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu, a także do formularza darmowej wyceny.


Wykorzystujemy skuteczne i pewne oprogramowanie PrestaShop, które jest stale rozwijane i rozbudowywane. Zastosowanie tego typu rozwiązania skutecznie skraca czas budowy i obniża cenę sklepu internetowego, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości.
WordPress

Funkcje naszych sklepów

Nielimitowana ilość produktów

Producenci gotowych rozwiązań dla sklepów internetowych oferują swoje oprogramowanie w miesięcznym abonamencie, którego wysokość często zależy od takich parametrów jak: ilość produktów lub transfer.

Stan magazynowy w panelu sklepu

Oprogramowanie PrestaShop posiada wbudowane funkcje, które pozwolą Ci w prosty sposób zarządzać stanami magazynowymi produktów, a w przypadku niedostępności danego produktu nie będzie możliwości jego zamówienia.

Systemy płatności

Oferujemy integrację PrestaShop z jednym lub kilkoma systemami płatności, które mogą działać równolegle obok siebie. Oferowanie szeorkiej gamy metod płatności ułatwia klientom dokonanie zakupu.

System faktur

PrestaShop posiada funkcję generowania klientom faktur proforma, faktur VAT lub paragonów, dzięki czemu nie trzeba ręcznie generować rachunków za złożone przez klienta zamówienia.

Zakupy bez rejestracji

W ramach funkcji systemu PrestaShop bez najmniejszego problemu klient dokona zakupu bez konieczności rejestracji, co w przypadku wielu osób jest dużą wygodą i oszczędnością czasu.

Różne opcje i ceny przesyłki

System PrestaShop można zintegrować z największymi firmami kurierskimi. Umożliwia to śledzenie paczki z poziomu sklepu, a także ustawienie róznych cen dostawy w zależności od firmy lub kraju wysyłki.

Kody rabatowe

System kodów rabatowych to marketingowy strzał w dziesiątkę - nic nie działa na klienta bardziej przyciągająco niż promocje. Dodatkowo w ramach systemu PrestaShop można generować indywidulne kody, ważne określony czas lub określoną ilość razy.

Wyszukiwarka produktów

Zaawansowana wyszukiwarka produktów pozwala klientom w szybki sposób przefiltrować cały sklep, dzięki czemu klient bez problemu odnajduje poszukiwany przez siebie produkt.

Powyższe funkcje to tylko klika najważniejszych, za pomocą formularza kontaktowego możesz zapytać o inne


Administracja techniczna sklepami

Oferujemy opiekę administracyjną nad działającymi i wdrażanymi przez nas sklepami internetowymi. W ramach administracji przeprowadzamy aktualizację oprogramowania, wykonujemy kopie zapasowe w ramach ustalonego harmonogramu.

Najważniejszym elementem sklepów internetowych jest zapewnienie bezpieczeństwa transakcji, które przeprowadzają klienci sklepu. Również istotne jest wykonywanie regularnych kopii zapasowych, dzięki którym nasz sklep w przypadku awarii można przywrócić do działania w bardzo krótkim czasie.
Zapraszamy do kontaktu za pomocą formularza wyceny, dzięki któremu szybko i sprawnie przygotujemy wycenę usługi administracji.