Zajmujemy się wdrażaniem profesjonalnych rozwiązań dla firm i klientów indywidualnych. Strony www, które dostarczamy naszym klientom są dostosowane do wymagań odbiorców, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii.

Wykonując strony internetowe dążymy do najwyższej jakości i pełnego zadowolenia naszych klientów, którym oferujemy bezpłatną wycenę usług.


Joomla WordPress

Nasze wdrożenia przeprowadzamy na dwóch najbardziej popularnych systemach CMS - Joomla i WordPress. Taka decyzja niesie za sobą ogromne zalety dla naszych klientów - bezpieczeństwo dzięki częstym aktualizacjom, a także bezproblemową administrację i rozbudowę strony.

Takie rozwiązania obniżają także koszty budowy strony.

Etapy realizacji

Nasze zalety

Prosta administracja

Dzięki zastosowaniu popularnych systemów CMS dostarczamy strony, którymi administrujesz w prosty sposób.

Bezpieczeństwo

Joomla i WordPress są systemami, które stale są rozwijane pod kątem funkcjonalności i bezpieczeństwa.

Darmowy certyfikat SSL

Wybierając nasz hosting dostaniesz do każdej domeny i subdomeny darmowy certyfikat SSL od Let's Encrypt.

Responsywność

U nas responsywność strony nie jest dodatkowo płatną funkcją, a standardem, który zapewnia komfort przeglądania.

Hosting

Oferujemy także stabilny i wydajny hosting. Nasze serwery zlokalizowane są w nowej i bezpiecznej serwerowni OVH w Warszawie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą hostingu w ramach, którego dajemy m. in. darmowe certyfikaty SSL w SNI.

Administracja stronami

Oferujemy dla naszych nowych i aktualnych klientów administrację techniczną stronami, w której zakres wchodzi przeprowadzanie aktualizacji systemu CMS, dbanie o zgodność wykorzystanych rozszerzeń z najnowszą wersją systemu CMS, a także indywidualne ustalenia z klientem.

Aktualizacje systemów CMS są bardzo ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa strony internetowej. Nasze rozwiązania opieramy o bezpieczne systemu na otwartej licencji, w których luki w zabezpieczeniach wykrywane są bardzo szybko.

Zapytaj o administrację za pomocą formularza wyceny lub formularza kontaktowego.